Beşiktaş Araç Kiralama Sözleşmesi Nasıl Yapılır?

Beşiktaş Araç Kiralama Sözleşmesi Nasıl Yapılır?

Beşiktaş araç kiralama hakkında merak edilen sorulardan bir tanesi de araç kiralama sözleşmesidir. Bu sözleşme hem aracı kiralayan sürücü açısından avantajlıdır hem de kiralanan şirket tarafından avantajlıdır. Araç kiralama sözleşmesi üzerinde her iki tarafın da kimlik bilgileri ve iletişim adres bilgileri yer alır. Bunun dışında aracı kiralamanın süresi, ücreti ve her iki tarafın da araç kiralama konusundaki ödev ve sorumlulukları yükümlülükleri Taahhütname başlığı altında yer almaktadır. Bu ödev ve yükümlülükler arasında aracı kiralayan şirketin görevi aracı tüm fonksiyonları çalışır vaziyette kiracıya teslim etmektir. Araç kiralayan şahsın ödevi sorumlulukları ise, aracı aldığı şekilde iade etmektir. Herhangi bir arıza, bakım, onarım ve yakıt giderleri oluşursa bu kiralayan kişiye aittir. Araç plakası her iki tarafın imzaları ve özel araç kiralama şartları da sözleşmeye dahil edilir. Aracı kiraladığınız gün araç kiralama firması tarafından bu sözleşme yapılmaktadır.

 

Hangi Araç Kiralama Şirketi Daha İyi?

Güler yüzlü hizmet, yeni arabalar, yüksek kaliteli araçlar, düşük fiyatlar sunan araç kiralama şirketi daha iyidir. Beşiktaş araç kiralama konusunda her gün onlarca araba kiralanmaktadır. İster iş veya eğlence için bir araba kiralıyor olun ister binek bir arabaya veya ister ticari arabaya ihtiyacınız olsun, Beşiktaş araç kiralama hizmetleri size çeşitli seçenekler sunar. Başvuru esnasında tek gerekli belgeler ehliyetiniz ve geçerli kredi kartınızdır. İstanbul Beşiktaş’ta araç kiralamanın çevresel etkisini anlıyoruz. Bu nedenle, sürdürülebilir bir kalkınma programını tüm kalbimizle benimsedik ve Beşiktaş’ta taahhüdü onaylanmış araba kiralama şirketleri hakkında bilgileri bu sayfada sunmaktayız.

 

Havalimanı Araç Kiralama Şartları Nedir?

Beşiktaş araç kiralama hizmeti ile İstanbul havalimanı araç kiralama şartları çok kolay. Gelen yolcu terminaline vardığınızda dakikalar içerisinde aracınıza kavuşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, teslim alma noktası seçmek. Aracı teslim edeceğiniz noktayı da seçebilir veya daha sonra karar verebilirsiniz. İstanbul havalimanı hizmeti tüm havalimanları için geçerlidir. Dilediğiniz noktadan dilediğiniz aracı teslim alabilirsiniz. Güven Al Araç Kiralama şirketi olarak uzun yıllardır tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Yüksek kalitedeki araçları düşük fiyata kiralamak isterseniz ve ayrıntılı bilgi için hemen iletişime geçebilirsiniz.