İstanbul Yeni Havalimanı Rent a Car Şirketleri

İstanbul Yeni Havalimanı Rent a Car Şirketleri

İstanbul rent a car şirketlerinden en tanınmış firmalar İstanbul yeni havalimanında kiralık araçlar bulundurmaktadırlar. Türkiye dışından gelen sürücülerin, Türkiye Cumhuriyeti tarafından tanınmış geçerli bir ehliyete sahip olmaları gerekir. Eğer mevcut değilse, uluslararası geçerliliği olan uluslararası sürücü belgesi de ibraz edilmesi gereklidir.

Araç rezervasyonunuzu yaparken kredi kartı bilgilerini vermeniz gerekmez. Sadece arabanızı rezerve edin ve aracınızı teslim alırken ödeme yapın. Önceden rezervasyon yaparak, yalnızca onaylanmış bir rezervasyonun gönül rahatlığını yaşamakla kalmaz, aynı zamanda son dakikaya bırakmaktan daha ucuz bir fiyat elde edersiniz.  Bunun en büyük avantajı size hiçbir maliyeti yoktur. Rezervasyon yapılmazsa görüp beğendiğiniz aracı değil, rezerve edilmemiş ve kalan araçlardan birinden seçmek zorunda kalabilirsiniz.

İstanbul Yeni Havalimanı Rent a Car Şirketleri
İstanbul Yeni Havalimanı Rent a Car Şirketleri

 Rent a Car İstanbul Havalimanı – Rent a Car İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul rent a car güvenilir araba kiralama şirketleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı ve yeni İstanbul havalimanından araç kiralamak artık çok kolay. Tüm sürücüler, kiralık araçlarını teslim alırken fiziki olarak, kimlik veya kendi adlarına bir kredi veya banka kartı göstermelidir.

Araç döşemesini ve içini hasardan ve kirlenmeden korumak için önlemler alınmalıdır. Evcil hayvan taşınıyorsa, lütfen aracı geri göndermeden önce tüm hayvan tüyü izlerinin giderildiğinden ve kokuların nötralize edildiğinden emin olun. Araçların yeniden kiralanmaya uygun olmayan bir durumda iade edilmesi durumunda, kokuların giderilmesi ve kira geliri kaybı da dahil olmak üzere ihtiyaç duyulan tüm vale/tamir işlemleri için ücret alınacaktır. Araçlarımızın hiçbirinde tehlikeli kimyasallar taşımanıza izin verilmez.

 İstanbul Yeni Havalimanı Rent a Car

Hayal kırıklığını önlemek için araçlar önceden rezerve edilmelidir. Gösterilen modeller ve tüm açıklamalar yalnızca genel rehberlik amaçlıdır. İstediğiniz arabayı kiralamak için önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Yetkili araba kiralama şirketlerinde tüm kiralık arabalar tamamen sigortalı olarak sağlanır. Birçok seyahat sigortası poliçesi, araba fazla indirimi seçeneklerini içerecektir. İstanbul rent a car hizmetlerinden faydalanmak için güvenilir ve tecrübeli bir şirketten araç kiralamak avantajlar sağlar. Güven Al Araç Kiralama, uzun yıllardır sektör içerisinde hizmetlerine devam etmektedir. Araçlarımızdan yararlanmak ve detaylı bilgiler alabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.