Kartal Araç Kiralama- Kurumsal Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?

Kartal Araç Kiralama- Kurumsal Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?

Kartal araç kiralama şirketleri arasında kurumsan rent a car firmaları ve aile şirketleri vardır. Kurumsal şirketler, iş nedeniyle araç kiralayanlar, şık görünümlü ve şirketi temsil edecek araçları tercih etmektedir. Bu nedenle bu tip araçlar kurumsal araç kiralama şirketlerinde bulunmaktadır. Kartal kurumsal araç kiralama şirketleri profesyonelce çalışır. Araçların kalitesini araştırın ve ihtiyacınız olan araç kiralamayı güvence altına almak için çevrimiçi rezervasyon yapın ve ödeme yapın. Kurumsal firmalarda Tüm fiyatlara KDV ve Kasko Muafiyeti dahildir, bu nedenle aracınızı almaya geldiğinizde ekstra sürprizlerle karşılaşmazsınız. Kurumsal şirketlerden araç kiralamak bu kadar kolaydır.

 

Araç Kiralama Kaç Lira?

Kartal araç kiralama ücretleri hususunda çeşitli kriterler vardır. Bunlardan birincisi aracın ekonomik veya lüks ve vip olmasına göre değişir. Burada motor hacmi ve yakıt yakma oranı da önemlidir. Ayrıca fiyat konusunda aracın modeli – yılı ve kilometre hesabı da etkili faktördür. Küçük araç, büyük araç, Suv, binek veya ticari araç kiralamaya göre fiyat değişir. Bunların dışında araç kiralama fiyatı kiralanacak gün sayısına göre değişir. Tek günlük kiralama ücreti yüksekken, haftalık veya daha uzun süre hatta aylık kiralamalarda indirimler yapılmaktadır. Bu şekilde oranlarsak süre ne kadar uzarsa araç kiralama ücreti o oranda düşecektir. Seçeceğiniz markaya göre ücretler değişkenlik gösterir. Güncel ücretler hakkında fikir sahibi olmak için sayfa üzerindeki araçlara tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.

 

Kaç Yaşında Araba Kiralanır?

Kaç yaşında araba kiraları sorusu son zamanlarda sıkça sorulmaktadır. Orta ve üst sınıf arabaları kullanmak için en az 2 yıllık sürücü tecrübesine sahip olmak gerekmektedir. 2 yıl ve üzerinde sürücü belgesine sahip olanlar araç kiralayabilmektedir. Eğer 18 yaşında ehliyet aldığımızı düşünürsek 2 yıl deneyimle birlikte en erken 21 yaşında araba kiralama hakkına sahip olursunuz. Kartal araç kiralama şirketleri arasında yapacağınız seçimde şirketin tecrübeli oluşu, araçların periyodik bakımlarımın yapılması ve müşteri memnuniyeti ön planda olmalıdır. Güven Al Araç Kiralama, uzun yıllardır sektör içerisinde bizzat hizmet vermektedir. Araçlarımızdan yararlanmak ve detaylı bilgiler alabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.