Kiralık Araçlarda 7/24 Yolda Destek Hizmeti

Kiralık Araçlarda 7/24 Yolda Destek Hizmeti

Ümraniye Araç Kiralama kalitesi ile artık yolda kalmak tarih oluyor. Kiraladığınız araçların 7/24 yolda destek hizmeti bulunmaktadır. Acil durumlarda telefonun diğer ucunda size yardımcı olacak bir ekip her zaman hazır bekliyor. Bu sayede siz ve yol arkadaşlarınızın herhangi bir rahatsızlık yaşamadan seyahat etmeniz mümkün olmaktadır.

Kiralık Araçlarda 7/24 Yolda Destek Hizmeti
Kiralık Araçlarda 7/24 Yolda Destek Hizmeti

Kiralık araçlarınızda yolda destek hizmetinin olması, daha fazla güvenlik sağlar. Böylece sizin güvenli ve keyifli bir yolculuk geçirmenizi sağlar. İsterseniz yol yardımını size direkt olarak talep edeceğiniz bir buton da araçlarda mevcuttur.

Hizmetlerimiz Açıklama
Kurtarma Hizmeti Zor durumda olduğunuzda aracınızı birçok noktadan çektirebilirsiniz.
Lastik Değiştirme Patlamış olan lastiğinizi size gelen yardım ekibi değiştirir.
Araç Kilitli Kalma Durumunda Açma Hizmeti Aracınızın anahtarını kaybetmeniz ya da aracın içinde kilitli kalmışsanız gelen yardım ekibi size yardımcı olur.

Yukarıda belirttiğimiz hizmetlerimizin haricinde, aracınıza yolda herhangi bir sorun yaşadığınızda uzman yardım deneyimi de yaşarsınız. Tek yapmanız gereken acil durumu bildirmek ve talep açmanız olacaktır. Kiralık araçlarımız ile keyifli ve güvenli seyahatler dileriz.

Uygun Kasko Ve Sigorta Seçenekleri

Uygun kasko ve sigorta seçenekleri, araç kiralama hizmeti aldığınızda araçlarınızda oluşabilecek tüm riskleri göz önünde bulundurarak, size özel bir sigorta ve kasko desteği sunan bir hizmettir. Bu sayede seyahatlerinizde istenmeyen durumların oluşması halinde hem araçta hem de kendinizde oluşabilecek hasarları güvence altına alabilirsiniz.

Ümraniye araç kiralama firmalarının geniş sigorta seçenekleriyle birlikte, bu konuda güvenilir çözümler sunmakta oldukları ve bu sayede müşterilerinin seyahatlerini daha güvenli hale getirebildikleri bilinmektedir. Özellikle araç kiralamada en çok merak edilen konu olan sigorta ve kasko hizmetleri sayesinde müşterilerin seyahatlerinde yaşayabilecekleri olası riskleri en aza indirgemek mümkün hale gelmektedir.

Bu hizmet sayesinde, araç kullanıcıları seyahatleri sırasında oluşabilecek çeşitli hasarlar için ödemeler yapmadan, hizmet aldıkları kasko ve sigorta şirketleri tarafından korunabilmektedir. Araç kiralama hizmeti veren firmalar, bu konuda müşterilerinin yanında olarak, ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunarak seyahatlerini daha keyifli bir hale getirme fırsatı vermektedirler.

Sigorta Türleri Açıklama
Zorunlu Trafik Sigortası Trafik sigortası olarak da bilinir. Her araç sahibinin yaptırmak zorunda olduğu bir sigortadır. Olası bir kaza sonrası, diğer araçlara verebileceğiniz maddi ve manevi hasarları karşılar.
Kasko Sigortası Kaza, hırsızlık, çalınma, doğal afetler gibi durumlarda aracınızın aldığı hasarları karşılayan bir sigortadır. Farklı seçenekleri bulunmaktadır.
Sağlık Sigortası Kendinize veya seyahat arkadaşlarınıza yapabileceğiniz bir sigortadır. Olası yaralanmalarda, tedavi masraflarınızı karşılar.

Ümraniye araç kiralama firmaları, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun farklı sigorta seçenekleri sunarak, seyahatlerini daha güvenli bir hale getirmeyi hedeflemektedirler. Bu sayede, seyahatleriniz sırasındaki olası riskler tamamen ortadan kaldırılamasa bile, oluşabilecek hasarları karşılayacak güvence altına alınabilirsiniz.

Güncel Araç Filosu İle Kaliteli Hizmet

Ümraniye araç kiralama hizmeti sunan bir firma arıyorsanız, güncel araç filosu sunan firmaları tercih etmeniz size kaliteli hizmet sunacak demektir. Sektördeki yenilikleri takip ederek araç filosunu sürekli olarak güncelleyen firmalar, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışırlar. Böylelikle, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek araç seçenekleri bulabilirsiniz.

Güncel araç filosu ile kaliteli hizmet sunan firmalar, müşteri memnuniyetini temel amaçları olarak benimserler. Araç kiralama işleminiz boyunca karşılaşabileceğiniz herhangi bir problemde, 7/24 yolda destek hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylece, araç kullanımı sırasında oluşabilecek her türlü sorunu en kısa sürede çözebilirsiniz.

Araç Tipi Özellikleri Uygunluk
Sedan Geniş iç hacim Şehir içi kullanıma uygun
SUV 4×4 özellikleri Karlı havalarda kullanıma uygun
Arazi Off-road özellikleri Zorlu arazi şartlarına uygun

Araç kiralama işlemini gerçekleştirmeden önce sigorta ve kasko seçeneklerini de iyi değerlendirmeniz gerekir. Güvenli ve keyifli bir sürüş deneyimi için, uygun sigorta ve kasko seçeneklerini firmaların sunmuş olduğu seçenekler arasından seçebilirsiniz. Böylelikle, olası herhangi bir kazada herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde, maddi açıdan rahatlayabilirsiniz.