Kiralık Bir Aracı Farklı Bir Yere İade Edebilir misiniz?  Kiralık Araç Pendik

Kiralık Bir Aracı Farklı Bir Yere İade Edebilir misiniz?  Kiralık Araç Pendik

Pendik oto kiralama arasında uzun yıllardır sektörde olan firmalar tek yön araç kiralama imkanı sağlamaktadırlar. Ancak her araç kiralama şirketi bu imkanı vermez. Mesela böyle bir niyetiniz varsa önceden teslim alma ve teslim etme noktalarının farklı olabileceği konusunda danışmanızda yarar vardır. Aracı teslim alırken kendi adınıza provizyon oluşturulur.

Sektörde öncü oto kiralama şirketleri kiralık aracınızı bir semtten alıp başka bir semte bırakmanıza izin verir. Böylelikle varacağınız noktada teslim ederek tekrardan aracı teslim aldığınız noktaya götürmekten kurtulursunuz. İşte o zaman benzin tasarrufu yapmış olursunuz. Ancak bu durumun bazı şartları vardır. Rezervasyonunuzu yaptığınızda, tek yön kiralamanın müsaitlik durumunu ve ücretlerini görmek için tercih ettiğiniz teslim yerini belirtin.

Kiralık Bir Aracı Farklı Bir Yere İade Edebilir misiniz?  Kiralık Araç Pendik
Kiralık Bir Aracı Farklı Bir Yere İade Edebilir misiniz?  Kiralık Araç Pendik

Önceden Tek Yönlü Kiralama Talebi- Pendik Araç Kiralama

Pendik oto kiralama şirketleri bir aracı teslim alınan noktadan farklı bir noktaya bırakmaya tek yönlü araç kiralama adını vermektedir. Tecrübeli firmalar, tek yönlü araç kiralamayı inanılmaz derecede kolay ve uygun fiyatlı hale getirir. Önceden tek yönlü kiralama rezervasyonu yapmak en iyisidir, ancak planlarınız bir kiralamanın ortasında değişirse durumu hemen bildirmekte fayda vardır.

Zaten bir kiralama rezervasyonu yaptıysanız ancak teslim yerinizi değiştirmek istiyorsanız müşteri temsilcisi ile iletişime geçin. Eğer önceden belirtmeden kiralık aracınızı yeni bir yere bırakmayı düşünürseniz ek ücretlerle karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden önceden belirtmek ve rezervasyon ona göre yaptırmak gerekmektedir.

Tek Yön Araç Kiralama Fırsatları Pendik

Tek yönlü kiralama nasıl rezerve edilir, sorusu merak edilmektedir. Tek yönlü kiralama rezervasyonunuzu birkaç kolay adımda yapabilirsiniz. Bunun için müşteri temsilcileri ile görüşmek mümkündür. Veya araç kiralama şirketinin web sayfasında eğer ilgili bağlantılar varsa web sitesi üzerinden de yapabilirsiniz.  İlk olarak, alım yerinizi bulun. Ardından, bırakma konumunuzu yazın. Size yardımcı olması için öneriler açılır. Rezervasyonunuzun tarih ve saatlerini kesinleştirin ve “Araba Seç” adımına geçebilirsiniz.

Pendik oto kiralama şirketleri arasında seçim yapılırken tüm bu noktalar göz önünde bulundurulmalıdır. Güven Al Araç Kiralama, uzun yıllardır sektör içerisinde bilfiil hizmet vermektedir. Araçlarımızdan yararlanmak ve detaylı bilgiler alabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.