Pendik Araç Kiralama Avantajlarından Faydalanın

Pendik Araç Kiralama Avantajlarından Faydalanın

Pendik araç kiralama avantajları oldukça fazladır. Günümüzde araba satın alamayan pek çok kişi bulunur. Çünkü araba fiyatları oldukça fazladır. Kişiler uzun yıllar boyunca kredi ödemekten kaçınmaktadır. Onun yerine ihtiyacınız olduğu zamanlarda araç kiralayabilir ve maddi olarak yıpranmamış olursunuz. Toplu taşıma araçları çoğu zaman tercih edilir fakat bazı durumlarda şahsi arabanızın olması size birçok kolaylığı sunacaktır. Kiralık araçların avantajlarından bahsetmek gerekirse;

  • Kişiler istediği modelde ve istediği özellikte olan araçlara kolaylıkla sahip olabilir.
  • Araba için ödenmesi gereken vergi, sigorta ve bakım masraflarından muaf olacaksınız.
  • Aracınız temizliği ile uğraşmanız bile gerekmez.
  • Zamandan tasarruf ederek hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabileceksiniz.
  • Kendiniz ve aileniz için kiralanan araçla konforlu bir yolculuk yapabileceksiniz.
  • İşletmeler kiralık araçla araba alma maliyetlerini düşürebilir ve kara geçebilir.
  • Ayrıca iş performanslarını artırabilir.
Pendik Araç Kiralama Avantajlarından Faydalanın
Pendik Araç Kiralama Avantajlarından Faydalanın

Araç Satın Almak Yerine Neden Kiralık Araç

Bireysel kişilerin araba satın almaları oldukça zordur. Taşıt kredisi birçok banka tarafından size sunuluyor olsa da taksitlerin ödenmesi ve yüksek faizlerin size sunulması ekonomik olarak darda kalmanıza neden olabilir. Zor zahmet bütçenize uygun araba almış olsanız bile aldığınız aracın yıllık masrafları oldukça fazla olacaktır.

Şahsi arabanız için yılda iki kez motorlu taşıt vergisi ödemek zorunda kalacaksınız. Yıllık olarak sigorta ve kasko yaptırmanız gerekir. Ayrıca bakım ve periyodik muayenelerinde yapılması şarttır. Tüm bu masrafları hesaplayıp aylık araba giderinizin ne kadar olduğunu hesaplayabilirsiniz. Halbuki Pendik araç kiralama fırsatlarından faydalanırsanız maddi manevi kara geçmiş olursunuz.

 

İşletmeler İçin Araç Kiralama Avantajları

Bireysel araç kiralama sizlere büyük bir konfor ve rahatlık sağlayacaktır. İşletmelerde bu durum ekonomik kar edilmesi anlamına gelmektedir. İşletmelere ait birkaç araç olabilir fakat bu araçlar belirli kişilere tahsis edilmiştir. Diğer personeller için kiralık araç fırsatından faydalanılır. Kiralanan arabalar işletmenin gideri olarak kabul edilir ve vergide avantaj sağlanır. Ayrıca işletmeler çok sayıda arabanın bakımı, vergisi ve zaman alan işleriyle uğraşarak zaman kaybetmek istemez.

Pendik araç kiralama avantajlarından faydalanmak isteyen bireysel ya da ticari kişiler Güven Al Araç Kiralama ile iletişime geçerek birçok konuda bilgi alabilir. Online olarak rezervasyon gerçekleştirebilir.