Pendik Araç Kiralama Süreleri Nasıl?

Pendik Araç Kiralama Süreleri Nasıl?

Pendik araç kiralama süreleri farklıdır. Onun için de ihtiyaç duyduğunuz süreyi kendiniz belirlemelisiniz. Günlük araç kiralama 24 saati kapsamaktadır. Uzun dönem araç kiralama durumu da söz konusudur. Eğer aylık olarak araç kiralarsanız bu süre 30 gündür. Sizinle yapılacak olan sözleşmede aracı teslim alacağınız zaman ve saat belirtilir. Teslim edilecek olan zamana uyulması gerekir. Vaktinde teslim edilmeyen araçlardan ödeme talep edilir. Kısa süreli araç kiralayarak süreyi uzatmanız da mümkündür.

Uzun dönem araç kiralama hizmetleri firmalar tarafından tercih edilir. Binek ve ticari araçlara ihtiyacı bulunan firmalar istediği sayıda kiralık araca sahip olabilir. Böylelikle işlerini hızlı ve seri bir şekilde gerçekleştirebilir. Çalışanlarının konforunu artırmak ve iş prestijini yüksek tutmak için iş verenler kiralık araçları tercih etmektedir.

Pendik Araç Kiralama Süreleri Nasıl?
Pendik Araç Kiralama Süreleri Nasıl?

Günlük Araç Kiralama

Şahsi ya da özel işleriniz için araç kiralayabilir ve böylelikle zahmetsiz bir şekilde bir yerden farklı yerlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Günlük araç kiralama hizmetine tatillerde, bayramlarda ve acil işlerde ihtiyaç duyulmaktadır. Pendik araç kiralama firmaları günlük araç kiralanmasında sizlere faydalı olacaktır. Arzu ettiğiniz, hayalini kurduğunuz ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak sayısız modeller arasında karar verebilirsiniz.

Kiraladığınız araçla bir gün boyunca kolay bir şekilde şehir içi ya da şehirlerarası seyahat yapabileceksiniz. Eğer birkaç kişiden oluşan bir seyahat planlıyorsanız bu durum maddi olarak da kara geçmenizi sağlayacaktır. Mesela 4 kişilik bir ailenin ulaşım masraflarını düşünürsek kiralık aracın uygun fiyata mal olacağını söyleyebiliriz.

 

Aylık Araç Kiralama

Uzun süreli seyahatleriniz ya da iş gezileriniz için aylık araç kiralanması mümkündür. Süre arttıkça kiralanan araç daha uygun fiyatlara gelecektir. Birçok işletme bu hizmetten faydalanır. İşletmelerin kendi adına olan araçları müdür ve yüksek mevkide olanlara tahsis edilir. Halbuki çalışanların da arabaya ihtiyacı bulunur. Böylece işler daha hızlı ilerleyecek ve iş kaybı yaşanmayacaktır.

Pendik araç kiralama hizmetleri firmamız tarafından günlük ya da aylık olarak sizlere sunulmaktadır. Aracın modeline karar verebileceğiniz gibi vites türüne ve yakıt cinsine bakarak da karar oluşturabilirsiniz. Güven Al Araç Kiralama olarak sizlere sunduğumuz fırsatlardan faydalanmanızı önermekteyiz.