Pendik Aylık Araç Kiralama Firmalarında Bulunan Araçlar

Pendik Aylık Araç Kiralama Firmalarında Bulunan Araçlar

Pendik aylık araç kiralama firmaları farklı modeldeki birçok araçla kişilere hitap etmektedir. Bunların arasında seçim yaparken amaca uygun olan modeller incelenmektedir. Binek araçlar haricinde daha büyük ve geniş araçlara da rastlanır. Yeni modeller ve lüks arabalar arasında kendi kararınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Peugeot, Renault, Fiat gibi ünlü markalar arasında tercihte bulunabilirsiniz.

Aylık araç kiralamanın günlüğe göre daha ekonomik ve uygun fiyatlı olduğunu göreceksiniz. Aylık araç kiralama süresi 30 gün olmaktadır. Sizinle yapılacak olan sözleşmede aracın alınacağı ve teslim edileceği tarih belirtilir. Bu süre içinde aracınızı istediğiniz gibi kullanabilir ve keyifli yolculuklar yapabilirsiniz. Gününde teslim edilmeyen araçlar için ekstra ücret ödemeniz gerekebilir.

Pendik Aylık Araç Kiralama Firmalarında Bulunan Araçlar
Pendik Aylık Araç Kiralama Firmalarında Bulunan Araçlar

Aylık Araç Kiralaması Gereken Kişiler

Geniş araç filosuna sahip olan rent a car firmaları sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü herkesin kiralayacağı araçtan beklentisi farklıdır. Bazı kişiler işlerini kolaylaştırmak için araç kiralarken bazıları ise prestijlerini artırmak için gösterişli ve lüks araçlara ihtiyaç duymaktadır. Kalabalık bir ekip için araç ihtiyacınız olabilirken tek başınıza da seyahat edeceğiniz arabalar için seçim hakkınızı kullanabilirsiniz.

Pendik aylık araç kiralama kısa süreli tatilleriniz ya da iş gezileriniz için sizlere kolaylık sağlayacaktır. Yaz tatili, sömestre tatili, bayram tatilleri gibi ailece yapılan etkinliklerde kiralık araç deneyimini yaşayabilmeniz mümkündür. Ayrıca iş için farklı birçok yere hızlı bir şekilde ulaşım sağlamak istiyorsanız yine araç kiralamak size büyük bir kolaylık sağlar.

 

Aylık Araç Kiralamada Ekstra Seçenekler

Normal şartlarda araç kiralamak isteyenler arabanın markasına, modeline, model yılına, yakıt ve vites türüne karar verebildikleri gibi renk seçimi de yapabilirler. Bunların haricinde ekstra seçenekler de kişilere sunulur. Mesela bebek koltuğu, özel şoför, navigasyon, sigorta, HGS ve OGS tercihlerinde de bulunabilirsiniz. Bunların hepsini ya da bazıları seçebilmeniz mümkündür.

Pendik aylık araç kiralama firmaları arasında bulunan Güven Al Araç Kiralama firmamız geniş araç seçenekleriyle sizlerin yanındadır. İhtiyaç duyduğunuz ve size hitap eden aracı seçmek için internet sitemizi yakından inceleyebilirsiniz. Erken rezervasyondan faydalanarak 1 aydan 12 aya kadar araba kiralayabilirsiniz.