İstanbul Rent A Car Araç Kaskosu Avantajları

İstanbul Rent A Car Araç Kaskosu Avantajları

İstanbul rent a car kaskosu birçok avantaja sahiptir. Oto kiralama işleminden önce her marka ve modelde araç için firma tarafından yaptırılan araç kaskosu hem firmayı hem de kullanıcıları teminat altında almaktadır. Ek teminatlarla genişletilme özelliğine sahip olan rent a car kaskosu ile mal güvenliği arttırılmaktadır.

İstanbul Rent A Car Araç Kaskosu Avantajları
İstanbul Rent A Car Araç Kaskosu Avantajları

Kaza halinde çekici hizmetlerinden ücretsiz yararlanmak mümkündür. Kaza ve hasar durumunda yol yardım ücretsiz şekilde alınabilmektedir. Aracın çalınması ya da herhangi bir doğal afette zarar görmesi durumunda yeniden araç kiralamak mümkündür. Aracın çalınması da teminata dahil edilmektedir.

İstanbul Araç Kiralama Kaskosu ile Normal Kaskı Arasındaki Fark

En çok merak edilen konulardan biri de İstanbul rent a car kaskosu ile normal araç kaskosu arasındaki farklardır. Bir araç kiralama kaskosu ile normal kasko arasındaki en temel fark araç kiralama kaskosunu firmanın yaptırmasıdır. Bireysel şekilde yapılan kaskoda maddi ve manevi hasarlarda farklılık gösteren teminat bedelleri uygulanmaktadır. Ancak araç kiralama kaskosunda böyle bir durum söz konusu değildir.

Aynı zamanda kiralık araç kullanıcılarının sabit olmaması ve buna bağlı olarak taşınan risklerin daha fazlası olması da firmaları kasko yaptırmaya yönlendirmektedir. Kiralık araç kaskosu herhangi bir kaza, çarpma, hasar, çarpılma, çalınma, yangın, hırsızlık ve afet gibi durumlarda devreye girerek müşteri mağduriyetini ortadan kaldırır. Böylece aracı kiralayan ve kullanan kullanıcıların maddi sorumluluklardan muaf olmasını sağlar.

Araç Kiralama Hakkında Sık Sorulan Sorular Nelerdir?

Seyahatlerin çok daha konforlu ve güvenli geçmesi, sabit masraflardan kurtulmak gibi amaçlar doğrultusunda araç kiralamak oldukça mantıklı bir eylemdir. Burada devreye giren birçok maksat olabilir ve kişiden kişiye göre değişebilir. Bu nedenle araç kiralama hakkında hangi belgelere ihtiyaç olduğu, minimum kaç yaşta olunması gerektiği, ehliyetin ne kadar süredir kullanılıyor olması gerektiği, araç kiralama ücretleri, kiralarken sigorta yapılıyor mu, iade ve teslim süresi nasıl işliyor gibi sorular gündeme gelmektedir.

Sizler de aklınızda yer alan tüm bu sorulara doğru yanıtlar alabilmek ve araç kiralama hizmetinden en verimli şekilde faydalanabilmek adına İstanbul rent a car Güven Al Araç Kiralama hizmetimizi inceleyebilirsiniz.