Kadıköy Araç Kiralama Findeks Notu Kaç Olmalı?

Kadıköy Araç Kiralama Findeks Notu Kaç Olmalı?

Kadıköy araç kiralama hizmetlerine başvuran kişilerin sorduğu soruların başında findeks notu geliyor? Bunun için öncelikle findeks notunu kısaca açıklayalım. Kredi kartı kullanıyorsanız ve kart borcunuzu sıklıkla zamanında ödüyorsanız, aynı şekilde bankadan çektiğiniz kredileri de zamanında ödüyorsanız Findeks notunuz yükselecektir. Findeks notu araç kiralarken de bazı araç kiralama şirketleri tarafından talep edilmektedir. Araç kiralarken findeks notunun en az 1300-1400 olması gerekir. Bazı firmalar sekiz yüz- dokuz yüz gibi daha az findeks notu isterken bazı firmalar ise bin 500 – bin 600 civarında isteyebilir. Burada önemli husus, araç kiralama şirketinin sizin aracı eksiksiz olarak teslim etmeniz ve ödemenizi yapmanız gibi bilgileri edinmektir. Karşılıklı güven söz konusu olduğunda findeks notuna gerek kalmayabilir.

 

En İyi Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?

Kadıköy araç kiralama yapmak isteyenler, Sıklıkla en iyi araç kiralama şirketleri hangileri, diye sormaktadır. Rent a car araç kiralama, size seyahatinize uygun geniş bir kiralık araç yelpazesi sunar. Kadıköy’deki araç kiralama şirketleri içindeki filo modern ve tam donanımlı kiralık araçlardan oluşmaktadır. Şehirde dolaşmak için küçük arabalardan, aile veya arkadaşlarla seyahat etmek için ekonomik orta boy arabalara veya daha uzak yerlere gitmek için SUV’lara kadar araçlar yer alır. Lüks bir araba kiralayarak bir sonraki seyahatinizde konfor ve stilin keyfini çıkarın. Lüks kiralık arabalar, herhangi bir geziyi veya tatili sıkıcıdan unutulmaza çıkarır. Hemen hemen her boyutta lüks araçlar sunulduğunu göreceksiniz.

 

Kaç Yıllık Ehliyete Araba Kiralanır?

Kaç yıllık ehliyeti araba kiralanır sorusu son zamanlarda sıkça sorulmaktadır. Araç kiralamak için gerekli koşullar arasında en az 2 yıllık sürücü belgesine sahip olmak gerekmektedir. Orta ve üst sınıf araçlar için bu durum geçerlidir. Bu durumda bir kişinin 18 yaşında ehliyet aldığını düşünürsek araç kiralama yaşı en az 21. yaşta mümkün olmaktadır. En az 21 yaşındaysanız ve sabıka durumunuz uygunsa araç kiralayabilirsiniz. Kadıköy araç kiralama düşünüyorsanız güvenilir ve sektörde olumlu referanslara sahip bir şirketi tercih etmelisiniz. Güven Al Araç Kiralama, uzun yıllardır sektör içerisinde bilfiil hizmet vermektedir. Araçlarımızdan yararlanmak ve detaylı bilgiler alabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.