Kağıthane Filo Araç Kiralama Firmaları Nelerdir?

Kağıthane Filo Araç Kiralama Firmaları Nelerdir?

 

Günümüzde Kağıthane araç kiralama sektörü denildiğinde birçok farklı rent a car firması karşımıza çıkmaktadır. Bu firmalar büyük kurumsal şekilde çalışanlardan lokal olarak birkaç arabayla hizmet veren şirketlere kadar geniş bir hizmet skalası içerisinde insanlara ulaşmaktadır. Genellikle bireysel kiralama denildiğinde lokal olarak hizmet veren firmalar tercih edilirken şirketler için yapılan araç kiralama operasyonlarında daha kurumsal ve ulusal şirketler seçilmektedir. Öte yandan bölgelere göre hizmet veren rent a car firmaları da değişebilmektedir. Kağıthane bölgesi İstanbul’un en yoğun iş yükünü çeken bölgelerinden biri olduğundan bu noktada rent a car firmalarına karşı oluşan ihtiyaç da doğal olarak fazladır. Özellikle kurumsal şirketler bu firmalara başvurmaktadır.

 

Filo Kiralama Nedir?

 

Kağıthane bölgesinde şirket olarak hizmet veren firmalar, müşterileri ve çalışanları için araç temin etmek istediklerinde rent a car firmaları tarafından yardım almaktadırlar. Kurumsal firmaların yapmış oldukları araç kiralama işine filo kiralama denirken bireysel kişilerin Kağıthane araç kiralama hizmeti için özel bir ad kullanılmaz. Filo kiralama denilince akıllara belki 50 araçlık seriler gelmektedir. Öte yandan filo kiralama bir araçtan bile başlayabilmektedir. Bu noktada önemli olan kesinlikle kurumsal firmaların yapmış oldukları başvurulardır. Kurumsal firmalar genellikle binek otomobillerle kurulu olan filo seçenekleri tercih ederken bireysel kiralamalardaki araç skalası ise oldukça geniştir. Klasik araçlardan spor araçlara kadar birçok istek belirtilmektedir.

 

Filo Kiralama Nasıl Olur?

 

Filo kiralama denildiğinde insanların karşısına belli başlı kavramlar çıkmaktadır. Bunlar içerisinde araç türü ve araçların kullanım süresi ön plana gelir. Özellikle araçların düzenli olarak değiştirilmesi filo kiralama hizmetinin en önemli parçalarından biridir. Öte yandan araçla ilgili en ufak bir arıza probleminde yeni bir araçla değişiminin yapılması da işlerin aksamaması için oldukça önemli bir hamledir. Bu noktada bireysel araç kiralamalar için de bu geçerlidir. Özellikle son dönemlerde insanlar bireysel araç sahibi olmak yerine dönemlik olarak araç kiralama firmalarından yardım almaktadır. Güven Al Araç Kiralama firması olarak uzun yıllardır hem filo hem de bireysel Kağıthane araç kiralama noktasında hizmetlerimizi sunmaktayız.