Uzun Dönem İstanbul Araç Kiralama

Uzun Dönem İstanbul Araç Kiralama

İstanbul araç kiralama hizmetlerini uzun dönem şeklinde de alabileceğinizi biliyor muydunuz? Daha açık ifade etmek gerekirse, istediğiniz bir marka ve modelde olan aracı uzun dönem kiralayabileceğinizi biliyor muydunuz? Uzun dönem şeklinde araç kiralamak minimum bir yıla tekabül etmektedir. Daha çok kurumsal firmalar tarafından tercih edilen uzun dönem araç kiralama hizmeti elbette bireysel olarak da alınabilir.

Uzun Dönem İstanbul Araç Kiralama
Uzun Dönem İstanbul Araç Kiralama

En az bir yıl boyunca kullanmak istediğiniz aracı kullanmanız bu hizmet sayesinde mümkün hale gelmektedir. Yapılan sözleşme ve anlaşma sayesinde kısa dönem kiralamaya nazaran çok daha ekonomik bir süreçtir. Tamamen bütçe dostudur ve şartları taşıyan herkes rahatlıkla uzun dönem kiralama yapabilmektedir.

Uzun Dönem İstanbul Araç Kiralama Avantajları

Uzun dönem İstanbul araç kiralama oldukça avantajlıdır. Kurumsak olarak bu hizmeti almak diğer araç kiralama yöntemlerine oranla daha ekonomik olarak kabul edilir. Aynı zamanda;

  • Araç bakımı ve onarımı gibi temel gereksinimler de kolaylıkla giderilmiş olur.
  • Araç kiralama süresi boyunca vergi, muayene, sigorta ve kasko gibi uğraşlar ortaya çıkmaz. Bundan tamamen firma sorumludur.
  • Yol yardımı, lastik değişimi gibi konularda kiralama süresince 7 gün 24 saat boyunca destek talebinde bulunmak mümkündür.
  • İhtiyaç ve gereksinimler doğrultusunda birçok konuda araç kiraladığınız firmadan yararlanabileceğiniz fırsatlar da söz konusudur.
  • Uzun dönem araç kiralama masrafları gider vergisi olarak da gösterilebilir.
  • Ayrıca araç kiralama ücreti dışında hiçbir ek ücret talep edilmez.

İstanbul Araç Kiralamada Kurumsal Süreç

Bireysel olarak da kurumsal olarak uzun dönem araç kiralama hizmetinden şartları taşıyan herkes faydalanabilir. Ancak genelde uzun dönem kiralık hizmeti kurumsal firmalar tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Hem ekonomik hem güvenilir şekilde en az bir yıl boyunca istenen aracın kullanımına devam edilebilir.

Sizler de bu sektörde öncü bir firma arıyor ve ihtiyacınıza yönelik İstanbul araç kiralama sürecinden faydalanmak istiyorsanız Güven Al Araç Kiralama firmamızdan yardım alabilirsiniz. Tüm merak ettikleriniz hakkında, yanıt aradığınız sorular hakkında ve hizmet almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz araç anında istediğiniz tarihte, saatte ve adreste bulunacaktır!