Uzun Dönem İstanbul Rent A Car Hizmeti Almak

Uzun Dönem İstanbul Rent A Car Hizmeti Almak

İstanbul rent a car hizmetlerinden uzun dönem faydalanmak araba ihtiyacınızın giderilmesini sağlayacaktır. Araç kiralama hizmetleri kısa ve uzun dönem olmak üzere ikiye ayrılır. Kısa dönem kiralamayı tercih edenler günlük ya da haftalık olarak araba kiralamaktadır. Uzun dönem ise aylık ve yıllık olarak kiralamayı ifade etmektedir. Bu hizmet bireysel kullanıcılardan daha çok kurumsal firmaların tercihleri arasında bulunur.

Uzun Dönem İstanbul Rent A Car Hizmeti Almak
Uzun Dönem İstanbul Rent A Car Hizmeti Almak

Firmaların kendilerine ait bir ya da birkaç aracı bulunur. Fakat bunlar yeterli gelmeyebilir. Yeni arabalar almak şirket giderlerinin artmasına neden olacağı için firmalar araba kiralama seçeneğine daha sıcak bakmaktadır. Filo kiralama hizmetleriyle aylık ya da yıllık araç kiralayabilir çalışanlarınızın işlerini daha rahat ve çabuk bir şekilde yapmasını sağlayabilirsiniz.

Uzun Dönem Araç Kiralama Neden Tercih Edilir?

Pek çok kişi ya da firma uzun dönem araç kiralama seçeneğini değerlendirmektedir. İstanbul rent a car firmaları da bu konuda kişilere yardımcı olacaktır. Uzun dönemin tercih edilme nedenleri şunlardır:

  • Kiralama süresi boyunca tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.
  • Arabanın ya da arabaların sigortası, kaskosu, muayenesi ile uğraşmanıza ve zaman harcamanıza gerek yoktur.
  • Araba için harcamanız gereken bakım, sigorta, vergi giderleri ödemezsiniz.
  • Kısa süre araç kiralamaya göre uzun dönem oldukça ekonomiktir.
  • Araç kiralama bedeli öder, diğer giderleri ödemezsiniz.
  • Firmalar kiraladıkları araçları gider olarak gösterir. Böylece maddi olarak da kar edersiniz.
  • Rent a car firmasından ekstra talepler ya da ekstra hizmetler konusunda yardım alabilirsiniz. Yol yardımı, kış lastiği bunların arasında bulunur.
  • 7/24 muhatap olabileceğiniz kişilerin olması kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar.

Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları Nasıl?

Araç kiralama fiyatları kısa ve uzun dönemlere göre değişir. Uzun dönem araç kiralama fiyatları oldukça ekonomiktir. Hatta bazı kampanyalardan faydalanmanız indirim talebinde bulunmanız bile mümkündür. Uygun fiyatlardan faydalanabilmeniz için ekonomik araçları tercih edebilirsiniz. Düşük modelde ve yüksek kilometrede olan araçların fiyatları uygun olurken yeni model lüks arabalar yüksek fiyatlı olacaktır.

İstanbul rent a car firmaları arasında bulunan Güven Al Araç Kiralama uzun dönem için tercih edeceğiniz araba seçenekleriyle ihtiyaçlarınızı giderecektir. Ekonomik ve bakımlı araçlarımız için online rezervasyon oluşturabilirsiniz.